طرز تهیه نوشیدنی های چربی سوز برای لاغری سریع!

یکی از بهترین راه‌های لاغر شدن، به‌خصوص در افرادی که می‌خواهند شکم و پهلوی خود را آب کنند؛ این است که در طی روز به‌جای استفاده از میان وعده‌های حجیم و خوردن غذا، از انواع نوشیدنی برای کاهش اسیدیته معده و در نتیجه کاهش احساس گشنگی استفاده نمایند. حال چنانچه نوشیدنی که در طی روز مصرف می‌کنند از نوع نوشیدنی های چربی سوز باشد، روند کاهش وزن و لاغری سرعت می‌گیرد. برای تهیه نوشیدنی‌های چربی سوز می‌توان از انواع مختلف میوه برای تهیه انواع اسموتی استفاده کرد. در ادامه چند نوع معجون لاغری سریع شکم را به شما معرفی می‌کنیم. این نوشیدنی‌ها می‌توانند بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو در کنار رژیم غذایی باشند؛ پس تا پایان این مطلب با غفاری دایت همراه باشید. طرز تهیه نوشیدنی های چربی سوز برای لاغری سریع!

چربی سوزترین ماده دنیا

انواع نوشیدنی های چربی سوز ساده!

برخی از انواع نوشیدنی های چربی سوز به شکل آب میوه های چربی سوز ویا از ترکیب چند ماده تهیه می‌شوند و طرز تهیه آن‌ها آسان‌تر است. در ادامه به چند مورد از این نوشیدنی های چربی سوز اشاره می‌کنیم.

 

کرفس و لیمو ، بهترین چربی سوز دنیا

احتمالاً تا به حال راجع به خاصیت کرفس در لاغری و کاهش وزن شنیده‌اید. لیمو نیز مشابه همین خاصیت را در بدن دارد. کرفس و لیمو هر دو کالری و کربوهیدرات کمی دارند، اما فیبر آن‌ها بالا است. برای آن‌که یک معجون لاغری سریع شکم داشته باشید، می‌توانید کرفش، لیمو و خیار را با یکدیگر مخلوط کرده و به‌عنوان یکی از نوشیدنی های چربی سوز قوی، در بین روز ویا صبح میل کنید.

 

اسموتی تمشک ، نوشیدنی چربی سوز صبح ناشتا

احتمال شنیده‌اید که خوراکی‌های ترش می‌تواند سبب کاهش وزن شوند. تمشک آنتی اکسیدان بالایی دارد و در نتیجه به سلامت بدن کمک می‌کند، متابولیسم را افزایش داده و سبب پاکسازی و سم زدایی از کبد می‌شود. در طرز تهیه اسموتی تمشک می‌توانید ۵ عدد تمشک، ۵ عدد زغال اخته و ۵ تکه خیار را به همراه کمی آب و میزانی یخ در مخلوط کن ریخته و پس از آن‌که خوب مخلوط شدند، آن را نیم ساعت در یخچال قرار داده و به‌عنوان یک نوشیدنی چربی سوز صبح ناشتا مصرف کنید.

 

کدو سبز ، بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو

یکی از سبزیجات موثر در کاهش وزن که کالری بسیار کمی دارد و نه‌تنها خواص آن زیاد است، بلکه به دلیل پایین آوردن قند خون، سبب لاغری نیز می‌شود؛ کدو سبز است. برای اینکه بتوانید بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو را بسازید و پس از ورزش میل کنید، می‌توانید از ترکیب کدو سبز با خیار و سیب ترش استفاده نمایید و تمام این مواد را در مخلوط کن ریخته و به‌عنوان یک نوشیدنی چربی سوز صبح ناشتا یا پس از ورزش مصرف کنید.

 

سرکه سیب ، چربی سوزترین ماده دنیا

چنانچه برای مصرف سرکه سیب با محدودیت روبرو نیستید، به مدت ۷ روز و به میزان یک فنجان سرکه سیب مصرف کنید که بهترین چربی سوز دنیا است. همچنین می‌توانید آن را در کنار لیمو ترش و برگ نعنا به چربی سوزترین ماده دنیا تبدیل کنید. چنانچه می‌خواستید این ترکیب را به مدت بیشتری نگه دارید، آن را در فریزر قرار دهید. از خواص سرکه سیب ایجاد احساس سیری و همچنین افزایش متابولیسم بدن است.

 

نوشیدنی های چربی سوز با دانه چیا

دانه چیا خواص بسیاری برای بدن دارد که مهم‌ترین آن خاصیت آنتی اکسیدانی است و همچنین به بدن کمک می‌کند تا چربی‌های اضافی را سریع‌تر از بین ببرد. برای تهیه یکی از نوشیدنی های چربی سوز با دانه چیا، می‌توانید آن را با آبلیمو مخلوط کنید که خاصیت آنتی اکسیدانی آن بیشتر شده و به دلیل وجود ویتامین C، سبب افزایش انرژی بدن گردد. این نوشیدنی چربی سوز صبح ناشتا مصرف می‌شود و تنها کافی است یک قاشق دانه چیا را در یک لیوان آب ریخته و یک نصف لیمو به آن اضافه کنید؛ پس از ۱۰ دقیقه می‌توانید نوشیدنی خود را مصرف نمایید.

 

لیموناد زنجبیل ، معجون لاغری سریع شکم

یکی از بهترین نوشیدنی های چربی سوز، لیموناد زنجبیل است. زنجبیل بهترین چربی سوز دنیا است که نه‌تنها سوخت‌وساز بدن را افزایش می‌دهد؛ بلکه سبب سرعت بخشیدن به هضم غذا می‌گردد. با اضافه کردن لیموترش به زنجبیل، می‌توانید چربی سوزترین ماده دنیا را بسازید. چنانچه نوشیدنی های چربی سوز همچون زنجبیل را همراه با ورزش کردن مصرف نمایید، می‌تواند بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو باشد. در طرز تهیه لیموناد زنجبیل، ابتدا زنجبیل کوچک را رنده کرده و در آب داغ دم می‌نماییم؛ پس از آنکه دم کشید و آب آن خنک شد، سه لیمو ترش را در دمنوش خود بچکانید. چنانچه دوست داشتید این نوع از نوشیدنی های چربی سوز را شیرین‌تر کنید، می‌توانید از عسل به مقدار بسیار کم استفاده نمایید.

معجون لاغری سریع شکم

نوشیدنی های چربی سوز ترکیبی

در طرز تهیه نوشیدنی های چربی سوز ترکیبی، می‌توانید چند ماده خوراکی که خود خاصیت چربی سوزی و تسریع کاهش وزن دارند را با یکدیگر ترکیب کرده و پیش از آن‌که به رختخواب بروید، آن را بنوشید. در نتیجه در زمان خواب نیر بدن به چربی سوزی ادامه می‌دهد و همچنین به پاکسازی بدن و سم زدایی آن نیز کمک می‌نماید. برای تهیه این معجون لاغری سریع شکم و داشتن یک شکم تخت به یک دسته جعفری، یک عدد لیمو ترش، یک قاشق غذاخوری سرکه سیب، یک قاشق چای‌خوری زنجبیل، یک قاشق چای‌خوری عسل، یک قاشق چای‌خوری دارچین و دو فنجان آب نیاز دارید. مواد را به ترتیب در مخلوط‌کن بریزید و پیش از آن‌که به رختخواب بروید، آن را میل کنید. نوشیدنی های چربی سوز ترکیبی خواص چندین ماده را همزمان دارند و سرعت چربی سوزی بدن را افزایش می‌دهند.

نوشیدنی های چربی سوز

استفاده از نوشیدنی های چربی سوز در رژیم لاغری

چنانچه از یک رژیم لاغری و کاهش وزن اصولی پیروی می‌نمایید، می‌توانید نسبت به میزان کالری دریافتی و همچنین مواد مغذی که در غذای رژیمی خود دارید، مطمئن باشید و در نتیجه نیاز به مصرف مکمل‌های دارویی برای تامین مواد مغذی و ویتامین‌ها ویا استفاده از انواع نوشیدنی های چربی سوز و غذاهای لاغر کننده ندارید. با این‌حال چنانچه در طول روز نیاز دارید اشتهای خود را کاهش دهید، می‌توانید در کنار رژیم غذایی خود از انواع نوشیدنی های چربی سوز استفاده کنید. برای برخی از افراد تهیه نوشیدنی های چربی سوز در طی روز دشوار است؛ به‌خصوص برای کسانی که بیرون از منزل فعالیت می‌کنند. به همین دلیل رژیم‌های بهاره غفاری ساده‌ترین غذاها را در نظر می‌گیرند که نه‌تنها بتوانید خود را به تناسب اندام برسانید و سلامت خود را ارتقا دهید؛ بلکه برای تامین مواد غذایی دچار مشکل نشوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رژیم‌های بهاره غفاری، بر روی غفاری دایت کلیک کنید و در بخش تجربه مشتریان نیز می‌توانید از عملکرد این رژیم‌ها آگاه شوید. چنانچه می‌خواهید همین حالا رژیم غذایی خود را دریافت نمایید، بر روی رژیم لاغری و کاهش وزن غفاری کلیک کنید.

 

دیدگاه کاربران
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
3 از 5 (28 نظر)

با افزودن دیدگاه خود ما را همراهی کرده و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

افزودن دیدگاه