قوانین و مقررات

لطفا قبل از استفاده از این سایت شرایط و مقررات آن را مطالعه نمایید.

در صورت استفاده از این سایت، شما موافقت خود را با این شرایط و ضوابط بیان می کنید. اگر با این شرایط و ضوابط موافقت ندارید، لطفا از این سایت استفاده نکنید!

سایت این حق را برای خود قائل است که در هر زمانی این شرایط و قوانین را تغییر دهد و استفاده مداوم شما از وب سایت به معنای پذیرش این شرایط و مقررات است.

  • محتویات وب سایت ، مانند متن، گرافیک، تصاویر و سایر موارد موجود در سایت فقط برای مقاصد اطلاعاتی است و هرگز جایگزینی برای مشاوره پزشکی ، تشخیص بیماری و یا درمان نیست. کاربران باید همواره با مشاورین پزشکی خود و یا دیگر متولیان امور بهداشتی مشورت کنند و نپرداختن به توصیه های پزشک و یا تاخیر در انجام آن به واسطه مطالب وب سایت نیست.
  • اگر در شرایط پزشکی اورژانسی قرار دارید با پزشک خود و یا با شماره تلفن 115 تماس بگیرید و شفاجو استفاده از هیچ یک از مطالب این سایت را پیشنهاد نمیکند.
  • ما متعهد به حفظ حریم کودکان هستیم. شما باید آگاه باشید که این وب سایت برای کودکان زیر 15 سال طراحی نشده است. و ما اطلاعات کاربران سایت را جمع آوری نمیکنیم و در واقع سن افراد حاضر در وب سایت را نمیدانیم.
  • تمامی مطالب ارسال شده در وب سایت تحت قوانین کپی رایت در ایران و سایر کشورهای خارجی است و سایت اجازه استفاده از این مطالب را فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری در صورت ذکر منبع را میدهد.
  • چنانچه شما هریک از این شرایط و قوانین را نقض کنید مجوز استفاده شما از این مطالب به پایان میرسد و باید هرگونه کپی از این مطالب را پاک کنید.
  • مسئولیت انتشار تمامی محتوای تبلیغاتی و پزشکان با منتشر کننده آن است و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت این مطالب ندارد.
  • عودت هزينه پرداختي بعد از ارائه خدمات ما امكان پذير نميباشد لطفا قبل از خريد دقت بفرماييد چرا كه كار ما ارائه خدمات است نه كالا و أستفاد يا عدم استفاده شما از خدمات ما تاثيري در زحمات ما براي ارائه خدمت ندارد با تشكر 

در صورت هر گونه سوال و مشکلی به دایرکت اینستاگرام ما پیام دهید
@ghafaridiet