ترواسکالپ؛ کاهش سایز واقعی تنها در یک جلسه

طبق تحقیقات حوزه سلامت ولاغری دانشگاه جان هاپکینز در سال 2020، 47 درصد از مردم جهان، باور امکان لاغر شدن خود را از دست داده اند و به همین دلیل، تمایل مردم برای لاغری از طریق تغییر برنامه غذایی، سبک غذایی و تمرینات ورزشی به پایین ترین سطح خود در 20 سال اخیر رسیده. بنابراین استفاده از روش های دیگر برای لاغری، رواج زیادی پیدا کرده است. در چند سال اخیر، روش های جراحی زیبایی رونق گرفته اما متاسفانه گاهی با خطرات زیادی روبرو می شود و امکان بازگشت چربی های حذف شده نیز وجود دارد. اما استفاده از تکنولوژی نوظهور صنعت لاغری یعنی دستگاه ترواسکالپ، خیال همه مردم را برای یک لاغری سریع، بدون آسیب و بدون بازگشت راحت کرده است. با استفاده از ترواسکالپ، فقط و فقط در یک یا دو جلسه ی 15 تا 30 دقیقه ای، بیش از دو سایز کاهش را تجربه کنید و نظاره گر از بین رفتن چربی های اضافی بدن خود باشید. این مقاله اطلاعات مفید و اعجاب انگیزی از دستگاه ترواسکالپ در اختیار شما می گذارد. با ما همراه باشید

 

ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ یک روش شگفت انگیز درمان و از بین بردن چربی های اضافی بدن است که از طریق انتشار فرکانس رادیویی، موجب کانتورینگ بدن شما و کاهش چربی و سفت شدن پوست می شود. از طریق این تکنیک انقلابی ذوب چربی، شما این فرصت را دارید که بدن خود را به شکل و هیکلی ایده آل مدنظر خودتان درآورید. حتی بهتر از آن، به دلیل تکنیک‌های فرکانس رادیویی و توانایی شخصی‌سازی تنظیمات دما، پوست اطراف، اعصاب و بافت‌ها از طریق این روش آسیب نمی‌بینند. در نتیجه، شما فقط یک سرخی و برافروختگی ملایم بر روی پوست خود تجربه خواهید کرد. بنابراین این مسئله باعث می شود ترواسکالپ، یک گزینه درمانی ایده آل برای هر نوع پوستی باشد.

دستگاه ترواسکالپ آی دی

دستگاه ترواسکالپ؛ کاهش چربی بدون جراحی

ترواسکالپ به عنوان یک روش بدون جراحی کانتورینگ بدن، نتایج قابل قبولی را به همراه داشته است. به کمک دستگاه لاغری ترواسکالپ و از طریق تکنیک‌های ابتکاری ذوب چربی، مناطق سرسخت ذخیره‌سازی چربی مانند زیر شکم، بالای بازوها، دور کمر و حتی قسمت‌های پایین صورت و چانه(غبغب) مورد هدف امواج رادیویی قرار می گیرد. از آنجایی که تکنولوژی ترواسکالپ، بسیار غیرتهاجمی است، این روش برای کسانی که قبلاً رژیم غذایی سالم و ورزش منظم را تجربه کرده اند و می‌خواهند از شر چربی‌های موجود در نواحی سرسخت که بسیاری از ما به دلیل نوع بدن و افزایش بدن با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، خلاص شوند، مناسب است.

 

 

عملکرد دستگاه ترواسکالپ

گاهی اوقات رژیم غذایی و ورزش به تنهایی برای رسیدن به اهداف شخصی شما کافی نیست. دستگاه ترواسکالپ، درمان های هدفمند، قابل تکرار و یکنواخت برای کاهش سلول های چربی بدن شما استفاده می کند. با میانگین کاهش 24 درصدی چربی تنها در یک جلسه 60 دقیقه‌ای، ترواسکالپ می تواند تا شش ناحیه مختلف را به طور همزمان مورد هدف قرار دهد، به این معنی که می توانید در طول جلسات 15 دقیقه ای به نتایج شگفت انگیزی دست یابید.

 

زمان مشاهده نتایج اثرگذاری ترواسکالپ

امواج رادیویی که از دستگاه ترواسکالپ خارج می شود، ایمنی بدن را تحریک می کند تا سلول های چربی را از مناطق تحت درمان تجزیه کند. این روند از 4 هفته تا 3 ماه طول می کشد. ممکن است در هر بخش از این پریود زمانی یاد شده یا حتی قبل از آن، نتایج اثرگذاری ترواسکالپ مشخص شود.

عملکرد دستگاه لاغری کوترا

چرا روش ترواسکالپ را انتخاب کنیم

  • نتیجه دهی سریع
  • لاغری بدون بازگشت
  • لاغری بدون آسیب
  • نتایج ثابت شده ی علمی
  • رضایت بالای 90 درصد مصرف کنندگان در سطح جهان

 

آمادگی قبل از شروع درمان در کلینیک لاغری

هیچ آمادگی خاصی برای شورع استفاد از ترواسکالپ لازم نیست. فقط قبل از استفاده، می بایست جواهرات یا آویزهای خود را از آن ناحیه خارج کنید.

لاغری با دستگاه در کلینیک

در طول کار با ترواسکالپ چه اتفاقی می افتد؟

پس از آماده‌سازی مختصر قبل از شروع کار، پلتفرم های هندپیس روی پوست شما قرار می گیرد و پالس‌های هدفمند انرژی امواج رادیوی کالیبره‌شده مناسب، به بدن شما ساطع می شود. هر پالس به طور متوسط ​​4 دقیقه طول می کشد. پس از اتمام، هندپیس به منطقه مجاور حرکت می کند تا یک پالس جدید شروع شود. بسته به تعداد پالس های اعمال شده، درمان معمولا بین 15 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد.

 

احساس استفاده کننده در هنگام درمان با ترواسکالپ

انرژی RF لایه های عمیق پوست را گرم می کند، اما اکثر بیماران ناراحتی ناشی از آن را به راحتی قابل تحمل می دانند. پزشک شما می تواند دما را بسته به سطح راحتی شما تنظیم کند. معمولاً به هیچ داروی مسکن، بی حس کننده موضعی، ژل یا خنک کننده نیازی نیست.

 

زمان استراحت پس از استفاده از دستگاه ترواسکالپ

این روش غیر تهاجمی است، بنابراین معمولاً می توانید بلافاصله به فعالیت های عادی بازگردید. بیماران اغلب بلافاصله پس از جلسه درمان، سر کار باز می گردند.

 

لاغری بدون رژیم با دستگاه لاغری

آیا ترواسکالپ ایمن است؟ آیا دردناک است؟ آیا عوارضی دارد؟

تکنولوژی ترواسکالپ برای ارائه یک روش ایمن و راحت طراحی شده است. به طور معمول، پس از درمان هیچ نیازی به ریکاوری و استراحت نقاهت وجود ندارد. تنها عوارض جانبی، قرمزی پوست، تعریق و حساسیت خفیف در نواحی تحت درمان است که معمولاً این عوارض در عرض چند ساعت برطرف می شوند.

 

تعداد دفعات نیاز برای لاغری با ترواسکالپ

معمولاً 1-2 جلسه برای هر ناحیه با فاصله 4-8 هفته مورد نیاز است.

 

مشاوره کلینک لاغری در مورد ترواسکالپ

اولین قدم شما برای استفاده از دستگاه ترواسکالپ، جلسه مشاوره در یک کلینیک لاغری خواهد بود. این قرار ملاقات به شما این فرصت را می دهد تا در مورد اهداف درمانی خود صحبت کنید و ارزیابی شوید که آیا این درمان برای نیازهای شما مناسب است یا خیر. اطلاعاتی در مورد شما مانند عادات سبک زندگی، داروهایی که ممکن است مصرف کنید، سابقه پزشکی عمومی شما، و هر گونه درمان های زیبایی که در گذشته انجام داده اید، از جمله جراحی های زیبایی جمع آوری می شود.

سپس مسیر درمانی شما با ترواسکالپ آغاز می گردد. تعداد جلسات استفاده از این دستگاه برای هر فرد با توجه به میزان تراکم چربی در ناحیه مشخص شده، تعیین می گردد.

تجربه اعجاب انگیز همه کسانی که از این دستگاه استفاده کرده اند نشان می دهد که یک جلسه درمانی 15 دقیقه ای با ترواسکالپ، می تواند یک یا دو سایز از ناحیه بدنی تعیین شده شما را چربی زدایی کند که امر بسیار شگفت انگیزی محسوب می شود.

بنابراین طبیعی است که ترواسکالپ به عنوان معجزه ی قرن جدید معرفی شده است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان لاغری و دریافت نوبت از کلینیک غفاری دایت روی تصویر زیر کلیک کنید:

رزرو نوبت از نزدیک ترین کلینیک

 

مقالات مرتبط
مشاهده بیشتر
ترواسکالپ؛ لاغری تضمینی بدون بازگشت، سریع و بی ضرر
ترواسکالپ؛ لاغری تضمینی بدون بازگشت، سریع و بی ضرر
سال هاست که مردم جهان به دنبال روش های درمانی مطمئن، بدون آسیب، بی بازگشت و سریع هس...
دیدگاه کاربران

با افزودن دیدگاه خود ما را همراهی کرده و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

افزودن دیدگاه