مقالات پزشکی

ترواسکالپ و معجزه ی لاغری فقط در 15 دقیقه

ترواسکالپ و معجزه ی لاغری فقط در 15 دقیقه

تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۴۰۰
هر انسانی ساختار بدنی متفاوتی دارد، به این معنی که مسیر کاهش وزن و لاغری او از دیگری متفاوت خواهد بود. از نظر علمی، فاکتورهای زیادی وجود دارد که نشان می دهد آیا فقط رژیم غذایی و تمرینات ورزشی برای رسیدن به اندامی که می‌خواهید کافی است یا خیر. زیرا حذف و از بین بردن برخی از چربی های ذخیره شده در سلول های بدن شما می تواند با روش های سنتی دشوار باشد باشد. لذا اکنون شما به جای اینکه از عدم نتیجه گیری در مسیر کاهش وزن، ناامید و دلسرد شوید، باید به رویکردها و تکنولوژی های جدید حوزه لاغری رجوع کنید. ترواسکالپ، پدیده ی قرن جدید برای شما خواهد بود. متخصصان معتقدند که ترواسکالپ می تواند برای افرادی که به یک کلینیک لاغری مراجعه می کنند، نتایج شگفت انگیز بوجود آورد. در این مقاله با ما همراه شوید تا متوجه شوید با ترواسکالپ چه معجزه ای در انتظار شما خواهد بود؟

ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ نوع جدیدی از درمان کانتورینگ بدن است که به انقلاب صنعت لاغری معروف شده است؛ پلتفرمی که به سرعت با نتایج قابل اعتماد، سریع و بدون درد خود، شهرت پیدا کرد.

اما چه چیزی ترواسکالپ را انقلابی می کند؟ این راز در فناوری ای است که مدت زمان کلی درمان را در مقایسه با سایر درمان‌های کانتورینگ بدن به بیش از نصف کاهش می‌دهد. این درمان ترکیبی از برترین فناوری‌های آرایشی و زیبایی برتر جهان است که شما را به سمت زیباتر شدن سوق می دهد.

 

ترواسکالپ  و کانتورینگ بدن

کانتورینگ بدن به هر نوع درمان زیبایی که برای تغییر شکل بدن طراحی شده است اشاره دارد. درمان‌های کانتورینگ بدن می‌توانند جراحی یا غیرجراحی باشند، اما به عنوان نکته قابل توجه، درمان‌های غیرجراحی و غیرتهاجمی معمولاً توسط اکثر بیماران ترجیح داده می‌شوند. درمان‌های کانتورینگ بدن معمولاً  روی دو مسئله عمده تمرکز دارند:

 ترواسکالپ  و از بین بردن چربی ها

کاهش چربی، حذف یا از بین بردن چربی بدن است. در کانتورینگ بدن، هدف اولیه حذف چربی های بنیادین است، یعنی چربی هایی که استخوان‌ها و اندام‌های ما را محافظت می‌کند. این ها چربی های مشکل‌ساز هستند، زیرا جدای از توانایی سلول‌های چربی برای متورم شدن، خلاص شدن از شر این نوع سلول‌های چربی با رژیم غذایی و ورزش نیز دشوار است. در این موقع است که ترواسکالپ می تواند موثر واقع شود.

کاهش چربی همچنین می تواند به صاف کردن سلولیت منجر شود. سلولیت یک بیماری شایع است که در اثر افزایش سلول‌های چربی ایجاد می‌شود که به سطح پوست فشار می‌آورند و ظاهری گودی ایجاد می‌کنند. بسیاری از درمان های کانتورینگ بدن که بر کاهش چربی تمرکز دارند، توانایی صاف کردن ظاهر سلولیت را نیز دارند که ترواسکالپ یکی از آنها است.

ترواسکالپ و درمان های سفت کننده پوست

درمان های سفت کننده پوست، درمان هایی هستند که پوست و بافت های بدن را هدف قرار می دهند. در نتیجه بالا رفتن سن و گاهی کاهش وزن سریع، می تواند میزان شلی پوست شما افزایش دهد و پوست شما شل، نازک و خشک شود. درمان‌های سفت‌کننده پوست، توانایی‌های بازسازی طبیعی بدن را برای تولید سطوح بالاتر پروتئین‌های حمایت‌کننده پوست، مانند کلاژن و الاستین، تحریک می‌کنند و ترواسکالپ در این بخش، معجزه گر بسیار شگفت انگیز است.

ترواسکالپ چگونه کار می کند؟

این درمان با استفاده از انرژی حرارتی از طریق یک دستگاه فرکانس رادیویی تک قطبی دستی کار می کند. انرژی حرارتی بافت ها را برای هدف قرار دادن سلول های چربی زیر سطح پوست گرم می کند. در دمای معینی، این سلول های چربی مختل شده و از بین می روند که از ذخیره فعال چربی جدید جلوگیری می کند. با گذشت زمان، این سلول های چربی از طریق متابولیسم طبیعی از بدن حذف می شوند.

 

ترواسکالپ کدام ناحیه بدن را لاغر می کند؟

در میان درمان های کانتورینگ بدن، ترواسکالپت با قابلیت شخصی سازی کامل درمان، خود را منحصر به فرد کرده است. این درمان می‌تواند تقریباً چربی هر ناحیه از بدن که در آن حداقل لایه چربی وجود دارد را کاهش داد. ترواسکالپ نواحی زیر را مورد هدف اصلی چربی زدایی قرار می دهد:

شکم

پهلوها

باسن

ران

بازو

 

مشاوره کلینک لاغری در مورد ترواسکالپ

اولین قدم شما برای استفاده از دستگاه ترواسکالپ، جلسه مشاوره در یک کلینیک لاغری خواهد بود. این قرار ملاقات به شما این فرصت را می دهد تا در مورد اهداف درمانی خود صحبت کنید و ارزیابی شوید که آیا این درمان برای نیازهای شما مناسب است یا خیر. اطلاعاتی در مورد شما مانند عادات سبک زندگی، داروهایی که ممکن است مصرف کنید، سابقه پزشکی عمومی شما، و هر گونه درمان های زیبایی که در گذشته انجام داده اید، از جمله جراحی های زیبایی جمع آوری می شود.

سپس مسیر درمانی شما با ترواسکالپ آغاز می گردد. تعداد جلسات استفاده از این دستگاه برای هر فرد با توجه به میزان تراکم چربی در ناحیه مشخص شده، تعیین می گردد.

تجربه اعجاب انگیز همه کسانی که از این دستگاه استفاده کرده اند نشان می دهد که یک جلسه درمانی 15 دقیقه ای با ترواسکالپ، می تواند یک یا دو سایز از ناحیه بدنی تعیین شده شما را چربی زدایی کند که امر بسیار شگفت انگیزی محسوب می شود.

بنابراین طبیعی است که ترواسکالپ به عنوان معجزه ی قرن جدید معرفی شده است.

 

 

امتیاز دهی کاربران

نظرات کاربران

پربازدیدترین مطالب