مقالات پزشکی

ترواسکالپ ؛ فقط در یک جلسه کاهش چربی سریع را تجربه کنید

ترواسکالپ ؛ فقط در یک جلسه کاهش چربی سریع را تجربه کنید

تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰
مدت زمان زیادی نیست که کارشناسان حوزه رژیم و لاغری به دنبال روش هایی برای درمان قطعی چاقی هستند. روش هایی که هم بتواند زمان کمتری را طی کند، هم درد و عوارض کمتری داشته باشد و از همه مهم تر، چربی های از بین رفته، هیچ برگشتی نداشته باشند. طی سال های اخیر، روش ها و دستگاه های مختلفی در این حوزه به افراد چاق خدمات ارائه داده اند، اما معجزه ی شگفت انگیز سال های اخیر، دستگاه ترواسکالپ بوده است. ترواسکالپ یک رویکرد درمانی کاهش چربی موثر و غیر تهاجمی هست که لاغری سریع، بدون درد و بدون بازگشت را برای شما به ارمغان می آورد. این روش تا 24 درصد از چربی ناخواسته ی شما در نواحی سخت مانند لگن، ران ، بازو، زیرشکم، زیر گردن، دور کمر و میان پا را در هر جلسه ی 15 دقیقه ای، بدون درد و بدون بازگشت، کامل از بین می برد. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه یک رویکرد لاغری شگفت انگیز می تواند باعث کاهش چربی سریع بدن شما در یک جلسه شود.

ترواسکالپ چیست؟

فن آوری دستگاه ترواسکالپ،  روش کاهش چربی و سفت کردن پوست از طریق انرژی فرکانس رادیویی است که چربی های زائد شما را مورد هدف قرار داده و موجب از بین بردن بدون برگشت چربی های ناخواسته شما می شود.

 

نواحی درمانی ترواسکالپ

محبوب ترین نواحی درمانی با دستگاه ترواسکالپ عبارت است از:

 شکم، زیر شکم، پهلوها، بازوها، ران و غبغب هستند.

سیستم ترواسکالپ دارای اندازه‌های مختلف از ابزار درمانی هندپیس است، بنابراین ارائه‌دهنده مراقبت‌های زیبایی و سلامتی در کلینیک لاغری می‌تواند درمان شما را تقریباً برای هر ناحیه از بدن شما تنظیم کند.

ویژگی بارز ترواسکالپ

یکی از مهم ترین و بارزترین ویژگی های دستگاه ترواسکالپ، لاغری موضعی در نواحی است که امکان کاهش چربی آن ناحیه از طریق ورزش و تغذیه و روش های دیگر امکان پذیر نیست. مانند درصد بسیار کم چربی های زیر شکم در افراد ورزشکار

بسیاری از ورزشکاران حوزه های مختلف امکان از بین بردن چربی های بسیار اندک در ناحیه زیر شکمی را با رژیم غذایی و تمرینات ورزشی را ندارند. به همین دلیل است که به روش های بسیار خطرناک مانند تزریق انسولین و خوردن قرص های ضد جذب قند روی می آورند تا بلکه از شر این چربی ها خلاص شوند. اما باید بدانید که هیچکدام از این روش های خطرناک، مفید فایده واقع نمی شود. دستگاه ترواسکالپ این شرایط را فراهم می کند که شما بتوانید با یک جلسه استفاده از دستگاه در یک کلینیک لاغری، به راحتی چربی های ناحیه زیر شکمی را از بین ببرید.

از دیگر ویژگی ها و یکی از بهترین مزایای درمان با ترواسکالپ این است که انرژی فرکانس رادیویی، پوست شما را سفت می کند و در عین حال چربی را از بین می برد و نتایج بسیار شگفت انگیزی را به شما می دهد.

 

درمان چاقی با ترواسکالپ

عملکرد درمانی با ترواسکالپ بسیار ساده است و نیاز به هیچ آمادگی خاص قبلی ندارد. زیرا تکنولوژی درمانی ترواسکالپ، غیرتهاجمی است. یعنی شما هیچ بیهوشی را تجربه نمی کنید. هیچ بخشی از بدن شما توسط تیغ جراحی لمس نمی شود. بلکه در یک فضای آرام  و بدون استرس، درمان 15 دقیقه ای شما انجام می شود.

پس شما به آرامی بر روی تخت دراز می کشید. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و زیبایی شما به آرامی هندپیس ترواسکالپ را روی ناحیه مورد نظر قرار داده و فیکس می کند. دستگاه شروع به کار می کند. انرژی فرکانس رادیویی سطح پایین به عمق پوست و مستقیماً به سمت لایه چربی حرکت می کند.

سازوکار ترواسکالپ به طور خودکار تابش انرژی رادیویی را تا زمانی که ناحیه مدنظر به دمای مطلوب برسد و سلول های چربی شکسته شود، ادامه می دهد.  درمان فقط حدود 15 دقیقه طول می کشد

پس از پایان درمان، بدون هیچ وقفه و هیج دوران نقاهتی، به زندگی روزمره خود می پردازید.

این کل مسیر صفر تا صدی هست که در یک جلسه درمان چاقی با ترواسکالپ طی خواهید کرد.

حس درمان با ترواسکالپ

اکثر بیماران درمان را به خوبی تحمل می کنند زیرا پوست همیشه در دمای خنک تری نسبت به چربی زیرین نگه داشته می شود. اگر در طول درمان بیش از حد احساس ناراحتی داشتید، می توانید به پزشک مجموعه اطلاع دهید تا بتوانند سطح دمای دستگاه را کاهش دهند.

تنها عوارضی که در این سال های استفاده از دستگاه ترواسکالپ گزارش شده است، قرمزی پوست ناحیه درمان است که آن هم بعد از چند ساعت به طور کامل از بین می رود.

 

مشاهد نتایج درمان با ترواسکالپ

از لحظه پایان جلسه درمانی تا یک ماه بعد از آن، به مرور می توانید شاهد کاهش چربی در ناحیه مورد درمان باشید. شما به طور مداوم سلول های چربی را از طریق عملکرد منظم سیستم لنفاوی طی 12 هفته دفع خواهید کرد.

 

قیمت دستگاه ترواسکالپ

با توجه به نوسانات قیمت دلار و با توجه به اینکه برای خرید و استفاده از این دستگاه در کلینیک های لاغری، احتیاج به دریافت فرانچایز( حق بهره برداری از برند) وجود دارد، قیمت یک دستگاه ترواسکالپ، چیزی در حدود 2 میلیارد تومان خواهد شد. همچنین هزینه راه اندازی یک کلینیک زیبایی و لاغری برای استفاده از این دستگاه، معادل 8 تا 10 میلیارد تومان خواهد بود.

هزینه درمان با ترواسکالپ در کلینیک لاغری

هزینه درمان با ترواسکالپ نسبت به اثربخشی آن، هزینه معقول و مناسبی در بین درمان های لاغری محسوب می شود. شما می توانید یک جلسه 15 دقیقه ای درمانی که بدون درد، بدون عوارض و بدون بازگشت هست و می تواند باعث لاغری یک تا دو سایز شما شود را با هزینه ای معادل 15 تا 18 میلیون تومان انجام دهید.

 

امتیاز دهی کاربران

نظرات کاربران

پربازدیدترین مطالب