مقالات پزشکی

ترواسکالپ؛ معجزه ی تضمینی لاغری در قرن 21

ترواسکالپ؛ معجزه ی تضمینی لاغری در قرن 21

تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۰
بسیاری از شما کم غذا می خورید و حسابی ورزش می کنید، اما همچنان از ناحیه چربی های زائد بدن مشکل دار به نظر می رسید و نمی توانید از شر آنها خلاص شوید. فکر می کنم زمان آن رسیده که با ترواسکالپ؛ معجزه ی لاغری قرن 21 آشنا شوید. دستگاه ترواسکالپ چربی‌های ناخواسته‌ای را که درست زیر پوست شما یافت می‌شود کاهش می‌دهد. این ها همان چربی هایی هستند که در مقابل رژیم غذایی و ورزش مقاومت می‌کنند. ترواسکالپ، یک درمان اختصاصی کاهش چربی و کنترل سلولیت بدون عوارض، بدون برگشت و بدون درد و بدون نیاز به دوران نقاهت را به شما ارائه می دهد. با ما همراه باشید تا در این مقاله، پرده از اسرار شگفت انگیز ترواسکالپ برداریم.

ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ پیشرفته ترین دستگاه چربی زدایی غیر تهاجمی و غیرجراحی است که برای پیکر تراشی پیشرفته و  کانتورینگ بدن شما طراحی شده است. در تکنولوژی ترواسکالپ، فرکانس رادیویی از طریق ابزارهایی به اسم هندپیس، به ناحیه موردنظر وارد شده و موجب از بین بردن دائمی تا 24 درصد از سلول های چربی زیر پوستی آن عضو در یک جلسه 15 دقیقه ای می شود.

این روش پاکسازی شده که از سازمان غذا و داروی آمریکا نیز تائیدیه دارد، یک گزینه غیرتهاجمی موثر و بسیار ایمن برای کمک به زمانی است که رژیم غذایی و ورزش برای لاغر شدن و چربی زدایی کافی نیست.

ویژگی ترواسکالپ

ویژگی مهم و شگفت انگیز تکنولوژی روش درمان با ترواسکالپ این است که امواج رادیویی همزمان که  موجب کاهش و از بین بردن چربی های شما می شوند، از ظرف دیگر باعث سفت شدن پوست شما نیز خواهند شد و شما پس از درمان از طریق ترواسکالپ، به هیچ عنوان با افتادگی و شل شدن پوست مواجه نخواهید شد.

این یکی از مهم ترین ویژگی های ترواسکالپ در چربی زدایی است که این دستگاه را نسبت به سایر دستگاه های مشابه، متمایز کرده است.

 

چربی زدایی با ترواسکالپ در کلینیک های لاغری

در کلینیک های لاغری، برای شروع به درمان با ترواسکالپ، ابتدا از شما معاینات اولیه به عمل می اید. یعنی یک ازمایش ابتدایی از میزان تمرکز لایه های چربی در نواحی مختلف بدن که به اصطلاح بررسی اندازه توده چربی گفته می شود. سپس در ارتباط با ناحیه ای که شما می خواهید مورد چربی زدایی قرار گیرد، مشاوره می شوید

اگر امکان چربی زدایی از آن ناحیه وجود داشته باشد، به شما اعلام می شود و جلسه یا جلسات کار با دستگاه ترواسکالپ شما برنامه ریزی و رزور شده و مراحل درمان آغاز می گردد.

بنابراین در یک کلینیک لاغری، مشاوره رایگان برای ارزیابی مناطق مورد نظر شما ارائه شده و یک برنامه درمانی متناسب با بدن شما ایجاد می شود. این برنامه شامل هزینه دقیق درمان با اطلاعات مکتوب وضعیت پزشکی بدن شما است که می‌توانید برای بررسی بیشتر همراه خود به خانه ببرید. همچنین، اگر متخصصین به این باور برسند که شما کاندیدای مناسبی برای این درمان و کار با ترواسکالپ نیستید، حتما به شما اعلام خواهند کرد تا وقت و هزینه اضافی برای این رویکرد درمانی قرار ندهید.  

 

چند جلسه درمانی با ترواسکالپ لازم است؟

شکم و پهلوها را می توان در یک جلسه 15 دقیقه ای درمان کرد. نتایج چربی زدایی بر روی شکم، ناحیه زیر شکم و قسمت های کناری پهلو، تنها پس از یک جلسه درمانی قابل مشاهده است و حداکثر نتایج پس از 12 هفته کامل مشهود هست.

 

هنگام کار با ترواسکالپ چه حسی دارید؟

کسانی که با استفاده از دستگاه ترواسکالپ تحت درمان چربی زدایی قرار گرفته اند، معمولاً در بازه زمانی 15 دقیقه ای، نوعی احساس گرما ، شبیه به ماساژ سنگ داغ را حس می کنند. در طول درمان، دمای پوست شما افزایش می یابد اما پس از پایان درمان، به حالت عادی بر می گردد. به همین دلیل هست که  تکنولوژی ترواسکالپ به عنوان یک درمان موثر، ایمن و بدون عوارض شناخته می شود

هزینه استفاده از ترواسکالپ

هزینه استفاده از دستگاه ترواسکالپ در یک جلسه درمانی، به قیمت دلار بستگی داره. به طور معمول در چند ماه اخیر، یک جلسه 15 دقیقه ای استفاده از این دستگاه، بین 15 تا 18 میلیون تومان هزینه داشته است.

شاید به نظر برسد که این هزینه برای یک جلسه درمان لاغری و چربی زدایی زیاد باشد. اما باید در نظر بگیرید که ما

با درمانی روبرو هستیم که می تواند در 15 دقیقه، یک تا دو سایز کاهش چربی بدون برگشت، بدون عوارض و بدون درد برای شما ایجاد کند. اگر بخواهید همین شرایط را با فن آوری و تکنولوژی دیگری در حوزه لاغری امتحان کنید، علاوه بر مدت زمان بیشتر و احتمالا روبرو شدن با درد و عوارض و بازگشت احتمالی بخشی از چربی ها، هزینه ای 2 تا 2.5 برابر را متحمل خواهید شد.

 

دوره نقاهت درمان با ترواسکالپ

استفاده از دستگاه ترواسکالپ، هیچ دوره نقاهتی ندارد. یعنی شما بلافاصله پس از پایان جلسه 15 دقیقه ای درمان، می‌توانید به فعالیت‌های عادی، تغذیه روزانه و تمرینات ورزشی خود بازگردید. پس از پایان یک جلسه درمانی، ناحیه مورد نظر را با آب گرم شستشو می دهید. ممکن است برای چند روز حساسیت ملایمی نسبت به لمس در آن ناحیه داشته باشید که به زودی برطرف خواهد شد.

 

امتیاز دهی کاربران

نظرات کاربران

پربازدیدترین مطالب