مقالات پزشکی

ترواسکالپ؛ حذف تضمینی چربی های سرسخت بدون بازگشت

ترواسکالپ؛ حذف تضمینی چربی های سرسخت بدون بازگشت

تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰
بارها اتفاق افتاده که افراد چاق نسبت به لاغر شدن نا امید شده اند. آنها احساس می کنند که مهم نیست چقدر تلاش می کنند، زیرا چربی های سرسخت بدنشان از بین نخواهد رفت. این افراد اکثرا از لاغر شدن بوسیله دریافت رژیم های لاغری و تمرینات ورزشی مایوس می شوند. بنایراین ممکن است به جراحی های زیبایی خطرناک، داروهای لاغری غیر استاندارد و مضر برای بدن و روش های دیگری روی آوردند که عوارض آن بیش از سودمندی لاغر شدن است. اما با پیشرفت تکنولوژی، شاهد ظهور فن آوری هایی هستیم که می توانند در مدت زمان بسیار کم، بدون درد، بدون عوارض و بدون بازگشت، موجب لاغری شما شوند. دستگاه ترواسکالپ همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. در این مقاله با تکنولوژی شگفت انگیز ترواسکالپ، ویژگی ها، پروسه درمان و هزینه استفاده از آن به طور کامل آشنا می شوید.

ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ، فن آوری پیشرفته ی پیکرتراشی بدن است که با استفاده از قدرت گرمای فرکانس رادیویی چربی بدن را در نواحی مقاوم به چربی زدایی، طی جلسات درمانی 15 دقیقه ای کاهش می دهد.

 

ویژگی بارز ترواسکالپ

مسئله شگفت انگیز در مورد ترواسکالپ این است که شما می توانید معجزه ی درمان یکباره ی چربی‌های سرسخت را مشاهده کنید. چربی زدایی بوسیله ترواسکالپ در نواحی ای امکان پذیر شده است که هرگز فکرش را نمی‌کردید.

عملکرد دستگاه ترواسکالپ

روش کار دستگاه ترواسکالپ در عین سادگی، از پیچیدگی های ظریفی برخوردار است. این دستگاه با وارد کردن دمای درمانی دقیق به بافت چربی زیر پوست، به روشی منحصر به فرد، رویکردی چند بعدی برای کاهش چربی بدن شما را به کار می بندد.

شما در هر جلسه درمانی، در مدت زمان 15 دقیقه، توسط هندپیس هایی که به بدن در ناحیه معین شده وصل می شود، مورد چربی زدایی قرار می گیرید. نتایج آنالیز شده، میزان کاهش چربی 24 درصدی را در هر دوره 15 دقیقه ای درمان نشان می دهد که یک نتیجه شگفت انگیز محسوب می گردد.

سیستم نظارت مداوم دمایی به طور اتوماتیک در طول زمان درمان، مورد بازبینی قرار می گیرد تا دمای وارد شده به ناحیه خاص بدن کاهش نیابد و عملیات درمانی با قدرت به پیش برود. این سازوکار پیچیده، خودکار و بدون دخالت انسان،  چربی زدایی موثر، ایمن ، بدون بازگشت و بدون درد و عوارض را برای شما به ارمغان می آورد.

ترواسکالپ بدون عوارض جانبی

هیچ عوارض جانبی در هنگام استفاده و دوران بعد از استفاده از دستگاه ترواسکالپ گزارش نشده است. تنها مسئله، قرمزی سطح پوست در ناحیه محل درمان است.

در طول درمان، دمای واقعی سطح پوست به طور خودکار تنظیم می شود تا به دمای درمانی 45 درجه سانتیگراد یا بیشتر در لایه چربی زیر پوست برسد و آن را حفظ کند. این عامل، تنها متغیری است که می تواند موجب قرمزی رنگ پوست شود.

بنابراین ترواسکالپ، یک رویکرد ایمن است و عوارض جانبی آن محدود به قرمزی موقت، تورم خفیف، تعریق و حساسیت خفیف در طول درمان است. احتمال کمی کبودی یا تشکیل گره‌های کوچک زیر پوست در ناحیه تحت درمان وجود دارد، اما در صورت بروز، این موارد موقتی هستند.

اما به یاد داشته باشید که در کل، درمان با ترواسکالپ در کشورهای مختلف، بالاترین اثربخشی بالینی را در کوتاه ترین زمان ممکن به مراجعین داده است.  

 

 قیمت دستگاه ترواسکالپ برای کلینک های لاغری

اگر یک کلینیک لاغری بخواهد از دستگاه ترواسکالپ در خدمات خود استفاده کند، علاوه بر نیاز به اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و سازمان های مربوطه، هزینه ای معادل 1.5 تا 2 میلیارد تومان برای خرید دستگاه می بایست بپردازد.

هزینه استفاده از دستگاه ترواسکالپ

هزینه یک جلسه 15 دقیقه ای استفاده از دستگاه ترواسکالپ در یک کلینیک لاغری معادل 15 تا 18 میلیون تومان هست.

 

آیا استفاده از ترواسکالپ برای من مناسب است؟

متخصصان زیبایی در کلینیک های لاغری به شما کمک می کنند تا معلوم شود که آیا درمان با استفاده از دستگاه ترواسکالپ برای شما مناسب هست یا نه؟

معمولا مشتریان ایده آل برای استفاده از این دستگاه BMI کمتر از 30 دارند.

BMI های بالای 30  نمی توانند از بابت کاهش چربی خود از این طریق امید زیادی داشته باشند.

آیا به زمان بهبودی نیاز خواهم داشت؟

خیر. ترواسکالپ یک روش غیر تهاجمی است و شما می توانید بلافاصله پس از درمان فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید. ممکن است بلافاصله پس از درمان مقداری حساسیت در ناحیه درمان احساس کنید، اما ظرف یک یا دو روز از بین خواهد رفت.

چه زمانی نتایج درمان با ترواسکالپ را می بینم ؟

بلافاصله پس از درمان، بدن شما شروع به شکستن و شستشوی بقایای سلول های چربی ناحیه تحت درمان می کند. این روند ممکن است تا 8 هفته پس از درمان طول بکشد اما در بیشتر موارد، از هفته  دوم، اثرات کاهش چربی و کاهش سایز در شما مشهود خواهد شد.

 

امتیاز دهی کاربران

نظرات کاربران

پربازدیدترین مطالب