مهران غفوریان رکورد رژیم لاغری ادل خواننده انگلیسی را شکست

چطور رژیم لاغری مهران غفوریان از ادل جلو زد؟
مهران غفوریان همان شخصیت چاق و شاد فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی با رژیم لاغری بهاره غفاری رکوردهای جدیدی را بین هنرمندان جهان بدست آورده است. رژیم غذایی و برنامه لاغری مهران غفوریان و موفقیت او در برابر رژیم لاغری ادل این روزها بین هواداران این دو هنرمند جنجالی به پا کرده است.

مهران غفوریان از هنرمندان معروف ایرانی است که از ۱۸ سالگی در عرصه بازیگری مشغول به کار شده‌ است. علاقمندان مهران غفوریان، شخصیت چاق و طنازی از او در ذهن دارند. ادل خواننده انگلیسی هم چند سالی است که با صدای گرم و استثنایی و انتشار آلبوم‌های موسیقی پرفروش، هواداران زیادی دست و پا کرده است.

اما چاقی ادل و استفاده نکردن او از رژیم‌های لاغری سوال مهم برای رسانه‌ها و طرفدارانش است. سوالی که این روزها پاسخ جذابی دارد: «ادل لاغر شد.»

این خواننده انگلیسی بالاخره تصمیم تناسب اندام را نهایی کرد و با یک برنامه لاغری و رژیم غذایی علمی، موفق به کاهش وزن سریع و رسیدن به اندام زیبا شد.

اما خبر بد برای ادل این است که مهران غفوریان بازیگر محبوب ایرانی رکورد او را شکست و با کاهش وزن ۵۴ کیلوگرمی رکورددار کاهش وزن بین هنرمندان جهان شد.

مهران غفوریان رکورد رژیم لاغری ادل خواننده انگلیسی را شکست

فیلم اعتراف ادل به رکورد لاغری و کاهش وزن مهران غفوریان!

 

در چند دقیقه با استفاده از سایت هوشمند ما، رژیم غذایی ایده‌آل خود را دریافت کنید:

دریافت رژیم غذایی اختصاصی شما

چطور رژیم لاغری ادل دفعات قبل شکست خورد؟

رژیم لاغری کار آسانی نیست و بسیاری از هنرمندان چون تحت فشار رسانه‌ها قرار دارند نمی‌توانند آنرا به طور پیوسته ادامه دهند و معمولا بعد از یک دوره کوتاه، با برنامه لاغری هماهنگ نمی‌شوند و آن را را رها می‌کنند.

ادل این روند بازگشتی را تجربه کرده و بار قبل که کاهش وزن داشت موفق نشد آنرا حفظ کند. او قبلا هم به رژیم غذایی روی آورده و برای رژیم لاغری تلاش کرده ولی بعد از یک دوره کاهش وزن دوباره به چاقی دچار شده است.

تنوع در پکیج‌های رژیم و انواع برنامه‌های سلامتی هم معمولا به این دلیل ارائه می‌شود که هرکس بتواند مطابق با شرایط خاص بدنی و سبک زندگی، روش مناسب خودش را برای برنامه لاغری پیدا کند و به آن وفادار بماند.

ادل هم مثل خیلی از سلبریتی‌های دیگر برای موفق شدن در انتخاب پکیج‌های رژیم به مشاوره متخصصان رژیم و لاغری روی آورد و این بار یا یک برنامه لاغری منسجم موفق شد به کاهش وزن و اندام زیبا دست پیدا کند.

چطور رژیم لاغری ادل دفعات قبل شکست خورد؟

 

هنرمندان و سلبریتی‌ها به دلایل شغلی همیشه در معرض دید دیگران هستند و تناسب اندام آنها اولین چیزی است که مورد قضاوت افراد قرار می‌گیرد. به همین دلیل است که رژیم های لاغری و تناسب اندام در بین سلبریتی‌ها با سروصدای زیادی همراه می‌شود.

در واقع عوارض روانی چاقی و فشارهای اجتماعی برای کاهش وزن بین هنرمندان و سلبریتی‌ها خیلی شدید است و این فشار روانی بی‌اندازه، گاهی موجب شکست آنها در برنامه لاغری می‌شود.

اما ادل خواننده محبوب انگلیسی این بار موفق شده با تقویت اراده، رژیم غذایی و سبک زندگی خود را تغییر بدهد و مانند مهران غفوریان به لاغری و کاهش وزن پایدار برسد.

 

در چند دقیقه با استفاده از سایت هوشمند ما، رژیم غذایی ایده‌آل خود را دریافت کنید:

دریافت رژیم غذایی اختصاصی شما

 

راز رژیم لاغری مهران غفوریان چیست؟

مهران غفوریان بازیگر و هنرمند پرکاری است و با حضور در برنامه‌ها و مصاحبه‌های مختلف همیشه با این سوال روبرو می‌شود: «رژیم لاغری مهران غفوریان چیست؟»

در ویدیویی که به تازگی منتشر شده راز لاغری مهران غفوریان فاش شده و بهاره غفاری متخصص رژیم غذایی درباره نحوه رژیم لاغری او توضیح داده است.

برنامه لاغری مهران غفوریان و پیروی او از رژیم غذایی بهاره غفاری، شامل دستورالعمل تغذیه دقیقی است که به صورت علمی بر تامین نیازهای اساسی بدن تمرکز دارد.

با اینکه مهران غفوریان گاهی به طنز راز لاغری خود را چنین بیان می‌کند:

«من همیشه گرسنه‌ام، حتی همین الان هم گرسنه‌ام»

راز رژیم لاغری مهران غفوریان چیست؟

 

اما به گفته خود مهران غفوریان رژیم غذایی او حتی شامل همبرگر و برنج هم هست و بهاره غفاری متخصص تغذیه و رژیم لاغری با تاکید بر تناسب غذایی به او در پیاده ‌کردن برنامه تغذیه مناسب و مفید کمک کرده است.

 

اثرات سلامتی رژیم لاغری مهران غفوریان

به گفته مهران غفوریان رژیم لاغری و کاهش وزن شدید بنابر توصیه پزشکان و برای سلامت پایش انجام شده و مهران غفوریان بعد از عمل جراحی مفصل پا مجبور به انتخاب کاهش وزن بود. با این حال چاقی و اضافه وزن در ابعادی که مهران غفوریان به آن دچار بود را می‌توان سرچشمه بسیاری از بیماری‌های زمان میانسالی دانست. 

بسیاری از بیماری‌ها مانند بیماری‌های قلبی - عروقی (مانند سکته قلبی، سکته مغزی و فشار خون بالا)، عوارض ریوی، دیابت، بیماری کبد و مجاری صفراوی (مانند سنگ کیسه صفرا و مجاری صفراوی، سیروز کبدی و ...)، نقرس، آرتروز و درد مفاصل، برخی سرطان‌ها مانند (سرطان رحم)، فتق و ایجاد واریس از عوارض چاقی و اضافه وزن هستند.

این فهرست از عوارض چاقی چنان ترسناک هستند که فرد با اراده‌ای مثل مهران غفوریان را حتی بدون عمل جراحی پا به احتمال زیاد به کاهش وزن می‌کشاند. 

انتخابی که گرچه به نظر می‌رسد سخت و طاقت‌فرسا باشد ولی استفاده از روش‌های علمی و درستی مثل رژیم لاغری بهاره غفاری نتایج هیجان آ‌وری را برای فرد ایجاد می‌کند. افزایش کیفیت تعاملات اجتماعی و اعتماد ‌به نفس، وضعیت روانی فرد را به قدری بهبود می‌دهد که می‌توان گفت تجربه زیست دلپذیری که در پی آن می‌آید سختی‌های آن را ارزشمند و قابل ‌قبول می‌کند.

 

متد تغذیه در رژیم لاغری مهران غفوریان

هنرمندانی که مثل مهران غفوریان همیشه جلوی دوربین هستند، در انتخاب نوع متد تغذیه در رژیم لاغری دقت زیادی می‌کنند تا دچار عوارضی مانند چروک شدن پوست و ریزش مو نشوند.

رژیم لاغری مهران غفوریان هم با توجه به تصحیح الگوهای غذا خوردن با کمک روش رژیم لاغری بهاره غفاری مطابق با حفظ وضعیت بهینه متابولیسم بدن طراحی شده و بیشتر از آنکه بر پرهیز از غذا خوردن مبتنی باشد بر غذاخوردن صحیح و اصولی حاکم است. 

با اینکه در فضای مجازی استفاده از روش‌های دیگری مانند عمل جراحی و داروهای خاص برای رژیم لاغری سلبریتی‌هایی مثل مهران غفوریان اسم برده می‌شود ولی خارج از صحت و سقم این گمانه‌زنی‌ها نکته مهم ماجرا این است که حتی با انتخاب روش جراحی در صورتی که رژم غذایی مناسبی رعایت نشود، فرد به سرعت در روند دوباره افزایش وزن و چاقی گرفتار می‌شود.

 

انگیزه مشترک مهران غفوریان و ادل برای رژیم غذایی

چاقی شاید برای مهران غفوریان که با نقش‌های کمدی در سینما و تلویزیون به شهرت رسیده، یک عامل بازدارنده در موفقیت شغلی نبوده باشد ولی چالش‌های تندرستی این بازیگر ۴۶ ساله را به سمت رژیم لاغری و تلاش برای تناسب اندام کشاند.

چندی پیش مهران غفوریان به دلیل عارضه مفصل ران پا که درد بسیاری داشت، مجبور به جراحی شد و پزشکان به او توصیه کردند که باید ۲۰ تا ۳۰ کیلو کاهش وزن داشته باشد.

 

انگیزه رژیم لاغری مهران غفوریان: می‌خواهم برای دخترم سالم باشم

 

مهران غفوریان رژیم لاغری را به دلیل مشکل پا و جراحی آن جدی گرفت و با کاهش وزن سلامت خود را بدست آورد.

اما رژیم لاغری مهران غفوریان به گفته خود او یک انگیزه مهم دیگر هم داشت و آن دخترش هانا است. انگیزه لاغری مهران غفوریان به گفته خودش این بوده:

«عشق به دخترم هانا انگیزه رژیم لاغری من بود. می‌خواستم پدر سالمی برای دخترم باشم.»

انگیزه بالای روحی و تقویت اراده روانی با تاکید بر یک عامل احساسی مهم در زندگی، نکته مهم برنامه رژیم لاغری بهاره غفاری است که در رژیم لاغری ادل هم خیلی مهم بوده است.

 

«مادر سالمی برای فرزندم باشم» انگیزه رژیم لاغری ادل

به گفته رسانه‌ها، انگیزه ادل برای لاغر شدن و پیگیری جدی رژیم غذایی توسط این خواننده محبوب، مشکلات سلامتی اخیرش و عشق به فرزندش عنوان شده و اینکه ادل می‌خواهد یک مادر سالم برای او باشد.

در بین سلبریتی‌هایی مثل ادل و مهران غفوریان رژیم لاغری باید با شادابی پوست و سلامت مو همراه باشد و برنامه رژیم لاغری بهاره غفاری با اصول علم تغدیه، حفظ سلامت و تناسب اندام را به همراه می‌آورد.

پیش از این رژیم لاغری سحر قریشی از هنرمندان مشهور سینما توسط بهاره غفاری طراحی و اجرا شد و انتشار اخبار آن، جذابیت زیادی برای هواداران این هنرمند ایجاد کرد.

در رژيم غذایی بهاره غفاری حفظ روحیه قوی همه از دستاوردهای یک رژیم غذایی موثر است که برای هر کس با توجه به خصوصیات ویژه او برنامه‌ریزی می‌شود.

 

دیدگاه کاربران
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
5 از 5 (17 نظر)

با افزودن دیدگاه خود ما را همراهی کرده و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

افزودن دیدگاه