مقالات پزشکی

معجزه ترواسکالپ؛ صاف شدن تضمینی شکم در دو جلسه

معجزه ترواسکالپ؛ صاف شدن تضمینی شکم در دو جلسه

تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
اگر رژیم غذایی و ورزش به تنهایی نتایج خوبی که از لاغر شدن می خواهید را به شما نداده است، پس وقت آن رسیده به سراغ معجزه لاغری قرن 21 یعنی دستگاه ترواسکالپ بروید. شما با دستگاه ترواسکالپ قادر خواهید بود که طی فقط یک تا دو جلسه 15 دقیقه ای، چربی های اضافه ی خود را از بین ببرید و داشتن یک شکم صاف و تخت را در کمتر از یک ماه تجربه کنید. ترواسکالپ به دلیل روش درمان غیرتهاجمی، بسیاری از کسانی که نسبت به درمان های جراحی زیبایی ترس دارند را به سمت خود می کشد. شما با دستگاه ترواسکالپ، لاغری بدون درد، سریع و بی ضرر را تجربه خواهید کرد. در این مقاله، با جهان معجزه آسای ترواسکالپ و لاغری سریع و بدون درد آشنا شوید.

دستگاه ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ تری دي، یک روش و رویکرد جذاب برای لاغری سریع است. در این روش، از انرژی فرکانس رادیویی برای گرم کردن و از بین بردن موثر سلول های چربی در نواحی چالش برانگیز از جمله ران، باسن و شکم استفاده می شود.

 

ویژگی ترواسکالپ

ترواسکالپ یک ویژگی مهم و نقطه قوت دارد که در هیچ دستگاه لاغری دیگری وجود ندارد.

ترواسکالپ بدون اینکه به بدن شما آسیب بزند، همه ی چربی های جدا شده را طی فرآیند عادی سوخت و ساز بدن دفع می کند.

همچنین هنگامی که سلول های چربی از بین رفتند، بازگشتی وجود نخواهد داشت. بدن شما چربی های جدا شده را برای همیشه از بین می برد.

دستگاه ترواسکالپ چگونه کار می کند؟

در طول درمان، گروه درمانی در کلینیک لاغری، از یک گره فرکانس رادیویی برای تجزیه سلول های چربی در نواحی مورد نظر استفاده می کند. این مسئله تقریباً 15-45 دقیقه طول می کشد. پس از درمان، بدن شما سلول ها را از طریق سیستم لنفاوی شما خارج می کند. سپس، با گذشت زمان، بدن شما کلاژن و الاستین بیشتری تولید می کند تا به بدن شما ظاهری تراشیده تر بدهد.

نواحی لاغری با دستگاه ترواسکالپ

ترواسکالپ نواحی خاصی را می تواند لاغر کند. بخش های ویژه ای که به راحتی قابل چربی زادیی نیستند، توسط دستگاه ترواسکالپ به راحتی درمان می شود. مناطق زیر جز نواحی مشخصی است که توسط ترواسکالپ در طی یک تا دو جلسه، به راحتی چربی سوزی می شوند:

-شکم

-زیر شکم

-پهلوها

-ران ها

ساعد و بازو

-میان پا

-نواحی گردن و زیر فک

عدم عوارض جانبی دستگاه ترواسکالپ

از زمان شروع درمان لاغری و چربی زادیی با دستگاه ترواسکالپ در کشورهای مختلف جهان تا به امروز، هیچگونه عوارض جانبی حین درمان و پس از درمان گزارش نشده است.

فقط در هنگام انجام درمان با این دستگاه، پوست در ناحیه مورد درمان، کمی قرمز می شود که پس از پایان کار با دستگاه، پوست طی 4تا 6 ساعت به حالت و رنگ قبلی باز می گردد.

بنابراین می توانید با خیال راحت به لاغری سریع و بدون درد و بدون عوارض خود از طریق دستگاه ترواسکالپ فکر کنید.

 

ترواسکالپ در کلینک های لاغری

مسئله بعدی در ذهن شما شاید این باشد که آمادگی قبل از شروع درمان چاقی با ترواسکالپ در یک کلینیک لاغری چگونه اتاف می افتد؟

باید به شما بگویم که آماده سازی این درمان بسیار ساده تر از آن است که فکر می کنید.

یک روز قبل از شروع جلسه درمان، از شما خواسته می شود که 4 تا6 لیوان آب بنوشید. هیدراتاسیون کامل بدن، کلید رسیدن به بهترین نتایج با این دستگاه است. همچنین باید از مصرف هر چیزی که حاوی کافئین است در روز درمان خودداری کنید زیرا کافئین ممکن است سطح گرمایی را که از دستگاه احساس می کنید تشدید کند.

 

آیا در طول درمان با ترواسکالپ احساس ناراحتی خواهم کرد؟

تکنولوژی ترواسکالپ، درمان غیر تهاجمی است و هیچ داروی بیهوشی یا مسکنی در طول درمان مورد نیاز نیست. بیماران اغلب تجربه لاغری با ترواسکالپ را به ماساژ سنگ داغ تشبیه می کنند. هنگامی که درمان خود را دریافت می کنید، دمای پوست شما افزایش می یابد. درمان کننده شما در کلینیک لاغری، به طور منظم در طول درمان، دمای ورودی به بدن شما را چک می کند تا مطمئن می شود که خیلی بالا نباشد. بعد از عمل، ممکن است مقداری قرمزی در ناحیه درمان احساس کنید، اما معمولاً طی چند ساعت برطرف می‌شود.

پس از کار با دستگاه ترواسکالپ

پس از درمان، درمان کننده از شما می خواهد که به نوشیدن آب ادامه دهید و توصیه می کند 10 تا 15 دقیقه پیاده روی سریع داشته باشید. در برخی کلینیک های لاغری، درمان کننده یک کرم موضعی پوست برای کاهش چربی بیشتر در ناحیه مذکور نیز ممکن است به شما بدهد. اما حتی با عدم استفاده از آن کرم هم، روند لاغری و کاهش چربی شما آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

می توانید بسته به ناحیه درمان، نتایج را در 4 تا 7 هفته مشاهده کنید.

استثنا در این مورد، چانه یا ناحیه زیر ذهنی است که می‌توانید این ناحیه را هر 3 تا 4 هفته تا 3 مرتبه برای دستیابی به نتایج مطلوب تر و سریع تر، مورد درمان قرار دهید.

 همچنین یادتان نرود که مهم است یک رژیم غذایی سالم و رژیم ورزشی مناسب برای حفظ نتایج خود داشته باشید.

 

 

امتیاز دهی کاربران

نظرات کاربران

پربازدیدترین مطالب